EMIS gazdasági adatbázis-bemutató az Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

2017. október 3-án 11:00-tól Gergely Zoltán az EMIS vállalat kollégája, ingyenes oktatást tart a cég gazdasági tematikájú adatbázisáról. A bemutatónak az ELTE Egyetemi Könyvtár és Leváltár fog helyet adni, a földszinten található SOÁ-teremben (1053 Budapest, Ferenciek tere 6).

Az EMIS fejlődő országok gazdaságáról szolgáltat céginformációt, iparági elemzéseket és makroökonómiai információkat, valamint gazdasági híreket, jelentéseket és elemzéseket helyi és angol nyelven is. Az adatbázis legfőbb forrásai:

• BMI Research
  • Oxford Economics
  • MarketLine
  • Mergent
  • Euromonitor
  • Technavio

A gyűjteményhez a vállalat 2017. október 2-tól ingyenes próbahozzáférést biztosít ELTE polgárok számára.

A felhasználói tréningre a lap alján lehet név és email cím megadásával regisztrálni.

Amennyiben kérdésük van a tréninggel kapcsolatosan, kérem forduljanak Nagy Rolandhoz: nagy.roland@lib.elte.hu