Szolgáltatásaink November 13-tól
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár...

A Germanisztikai Intézet Könyvtárának nyitva tartási rendje a regisztrációs héten

Germanisztikai Intézet Könyvtára - olvasóterem

Kedves Olvasónk!

Tájékoztatjuk, hogy a Germanisztikai Intézet Könyvtára - a regisztrációs héten az alábbi nyitva tartással várja olvasóit:

hétfő, kedd, csütörtök 9:00 - 16:00
szerda 12:00 - 18:00
péntek (febr. 7.) ZÁRVA

- a tavaszi szemeszterben a megszokott nyitva tartással várja olvasóit:

hétfő, kedd, csütörtök 9:00 - 16:00
szerda 12:00 - 18:00
péntek 9:00 - 14:00

Felhívjuk figyelmét, amennyiben már nincs felvett szakos tanegysége a félévben, de a szakdolgozat elkészítéséhez és az államvizsgához szüksége van a könyvtárra, kérjük, szakdolgozati címbejelentőjének másolatát adja le a könyvtári olvasószolgálatnál. A leadott szakdolgozati címbejelentő egészen az államvizsgához szükséges könyvtári igazolás kiadásáig biztosítja a könyvtárhasználatot.

Sikeres félévet kívánunk! Várjuk szeretettel!

Üdvözlettel,
a könyvtár munkatársai