Szolgáltatásaink November 13-tól
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár...

A Stratégiai Adatbázisban automatikusan frissülnek az MTMT-ből átvett publikációs adatok

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Oktatás- és Kutatástámogatási Osztályának, az ELTE Rektori Kabinet Adatvédelmi és Stratégiai Adatkezelési Irodájának és az ELTE IIG Informatikai Szolgáltatási Osztály munkatársának együttműködése révén a Stratégiai Adatbázisban (STA) 2020. április 15-től automatikusan frissülnek a Magyar Tudományos Művek Tárából (MTMT) leszűrt publikációs adatok. A létrehozott adatkapcsolatnak köszönhetően mostantól a publikációs adatok néhány naponta mindenkinél automatikusan frissülnek a Stratégiai Adatbázisban.

A STA felületére belépve (https://sta.elte.hu) a Publikációk, alkotások menüpontban érhetők el az aktualizált táblázatok.

Régi katalógus