Szolgáltatásaink November 13-tól
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár...

Tájékoztató hallgatók részére a 2018/2019-es őszi szemeszterre

Könyvek

Kedves Olvasónk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Germanisztikai Intézet Könyvtára a nyári szünet után szeptember 10-én, hétfőn 9:00-kor nyit.

A könyvtár a megszokott nyitva tartással működik:

Hétfő 9:00-16:00
Kedd 9:00-16:00
Szerda 12:00-18:00
Csütörtök 9:00-16:00
Péntek 9:00-14:00

Figyelem! Szeptember 20-án, csütörtökön (UNESCO Egyetemi Sport Nemzetközi Napja, oktatási szünet) a KÖNYVTÁR ZÁRVA TART!

TAGSÁGHOSSZABBÍTÁS A könyvtári tagságot az új szemeszterben az adatok egyeztetésével és a jogosultság ellenőrzésével meg kell újítani, ezért első látogatáskor feltétlenül hozza magával az alábbiakat: - diákigazolvány / ELTE olvasójegy - személyi igazolvány és lakcímkártya - amennyiben a félévben nem aktív hallgató a megfelelő igazoló dokumentumokat (pl. szakdolgozati címbejelentő másolata, ha még nem adta le korábban a könyvtárban)

Jó tanévkezdést és sikeres félévet kívánunk!

Üdvözlettel,
a könyvtár munkatársai: