Raktárrendezés diákmunkával: Ismét hozzáférhető a teljes folyóirat-állomány az Egyetemi Könyvtárban

Örömmel értesítjük kedves olvasóinkat, hogy június 29-től az Egyetemi Könyvtár folyóirat-raktárának teljes állománya ismét az Önök rendelkezésére áll.

A felújítási munkák miatt, állományvédelmi okokból becsomagolt és áthelyezett gyűjteményrészekből a januári újranyitás után nem tudtott a raktárunk kéréseket teljesíteni. A korlátozott hozzáférés sajnálatunkra sok kellemetlenséget okozott mind a kutatóknak, mind a diákoknak, hiszen egy különleges értékű folyóirat-gyűjteményről van szó, amelyből számos példány csak az Egyetemi Könyvtárban található meg.

A folyóiratok visszarendezése  diákmunka segítségével valósulhatott meg. A lelkes egyetemista csapat 5 heti megfeszített munkájának eredményeként  ismét helyére kerülhetett a teljes folyóiratanyag.

Türelmüket és megértésüket köszönjük és szeretettel várjuk a folyóiratok iránt érdeklődő látogatóinkat.