Vincze Erika tipográfus Fecit című kalligráfia kiállítása - Megnyitó 2013. április 11. 15:00, Egyetemi Könyvtár Nagyolvasó

Vincze Erika tipográfus Fecit című kalligráfia kiállítása

A kiállítás kurátora: Kiszl Péter, az ELTE BTK Könyvtár- és Információtudományi Intézet igazgatója
A kiállítás 2013. április 12-től − június 22-ig látogatható, hétköznapokon 10−20 óra között az Egyetemi Könyvtár Nagyolvasójában (Budapest V., Ferenciek tere 6., I. em. 9.)

Tekintettel arra, hogy a Nagyolvasóban időnként rendezvényekre kerül sor, ajánlatos a kiállítás meglátogatasa előtt tájékozódni a honlapról, vagy telefonon (4116500/3417), hogy a látogatás tervezett időpontjában nincs-e rendezvény.

Ünnepélyes megnyitó

2013. április 11-én 15:00-kor

A megjelenteket köszönti:
Kálóczi Katalin főigazgató-helyettes (ELTE Egyetemi Könyvtár) és Kiszl Péter intézetigazgató (ELTE BTK, Könyvtár- és Információtudományi Intézet) a kiállítás kurátora

A kiállítást megnyitja:
Maczó Péter egyetemi docens (Moholy-Nagy Művészet Egyetem, Média Intézet)

Vincze Erika honlapja

www.fecit.hu