Középkori vonatkozású könyvek bemutatója a Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtárában

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történelemtudományok Doktori Iskola Középkori Magyar Történeti és Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Programja tisztelettel meghívja Önt az újonnan megjelent alábbi középkori vonatkozású könyvek bemutatójára.

GYÖRKÖS ATTILA, KISS GERGELY (szerk.): Francia-magyar kapcsolatok a középkorban. Debrecen: Debreceni Egyetemi Kiadó, 2013.
Bemutatja: Klaniczay Gábor, CEU / ELTE

GÁL JUDIT, PÉTERFI BENCE, VADAS ANDRÁS, KRANZIERITZ KÁROLY (szerk.): Micae mediaevales, 3. Fiatal történészek dolgozatai a középkori Magyarországról és Európáról. Budapest: ELTE BTK Történelemtudományok Doktori Iskola, 2013.
Bemutatja: C. Tóth Norbert, MTA-HIM-SZTE-MOL Magyar Medievisztikai Kutatócsoport

F. ROMHÁNYI BEATRIX, SARBAK GÁBOR: Formularium maius Ordinis S. Pauli Primi Heremitae, Budapest: Szent István Társulat, 2013.
Bemutatja: Kertész Balázs, OSzK

VADAS ANDRÁS: Körmend és a vizek. Egy település és környezete a kora újkorban. Budapest: ELTE BTK Történelemtudományok Doktori Iskola, 2013.
Bemutatja: Laszlovszky József, CEU / ELTE

A könyvbemutató moderátora: Draskóczy István, ELTE

Időpont: 2013. december 9. (hétfő) 16:00

Helyszín: ELTE BTK Történeti Intézet, Szekfű Gyula Könyvtár (1088 Budapest, Múzeum krt. 6-8., I. em. 115.)

Felhívjuk Olvasóink figyelmét, hogy a rendezvény miatt a könyvtár december 9-én 15.00-tól zárva tart.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!