Magyar luxusdivatház tervezett ünnepi ruhakollekciót Barbie babának

Megjelenés ideje
Megjelenés helye
index.hu
Szerző
PÉCSI Balázs

Megjelenés formátuma

Megjelenés fajtája

Intézmény

Terjedelem

Nyelv

Hatókör

Forrás helye
Szövegrész

"[...] Az utóbbi években a prèt-a-porter kollekciókat a Budapest Central European Fashion Weeken (BCEFW) mutatta be a márka évente kétszer, amelyek közül a leglátványosabb kétségkívül a 2023 februárjának elején, a budapesti ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár gyönyörű olvasótermében prezentált 2023-as őszi-téli kollekció volt. A show-n nemcsak manökenek, hanem hírességek is felvonultak, a koncepció a XX. századi klasszikus, párizsi szalonbemutatókat idézte meg, ahogy a tervezőnő kedvenc irodalomtörténeti hősnői által inspirált ruhák belakták az egész termet egészen a galériaszintig. [...]"