MTMT képzések a BTK-n

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Oktatás- és Kutatástámogatási Osztálya és az ELTE Bölcsészettudományi Kari Könyvtár MTMT képzéseket szervez az ELTE BTK oktatóinak és doktoranduszainak. A meghirdetett alkalmakon bemutatásra kerülnek a publikációk és az idézők feltöltési és kezelési lehetőségei, valamint az MTMT használatának előnyei.

Az oktatások online térben zajlanak (Microsoft Teams), alkalmanként max. 15 fő részvételével. A részvétel regisztrációhoz kötött, jelentkezni a képzési időpontoknál feltüntetett űrlapok kitöltésével lehet.

Képzési alkalmak:

2021. április 22. (csütörtök): 10:00-11:30
2021. április 27. (kedd): 14:00-15:30
2021. április 30. (péntek): 13:00-14:30

Előadó: Szabó Dóra (ELTE EK)
MTMT kezelés, feltöltés

Regisztráció

Thursday, May 6, 2021.: 2-3:30 pm

Speaker/Előadó: Deák Nóra (ELTE BTK AAIK)
MTMT 101 (in English/Angol nyelvű előadás)

Registration

2021. május 18. (kedd): 10:00-11:30

Előadó: Zámodicsné Jókuti Andrea (ELTE BTK Szekfű Gyula Könyvtár)
Az MTA II. osztályába (történelem, régészet, néprajz) tartozók számára

Regisztráció

Amennyiben egyik időpont sem megfelelő, vagy lekésett a regisztrációról, képzési igényét kérjük jelezze az alábbi űrlapon, és a következő alkalomról tájékoztatást küldünk. Nagy számú regisztráció esetén igyekszünk mielőbbi plusz alkalmakat hirdetni.

Az oktatással kapcsolatban további információ az mtmt@lib.elte.hu és az mtmt@btk.elte.hu e-mail címeken kérhető.

mtmt.hu