Public Information Online

Országgyűlési és hivatalos dokumentumok (UK) webes alapú kereshető felülete. Továbbá ez az egyetlen felület, amely lehetővé teszi sok országgyűlési publikációhoz való hozzáférést egy helyen, PDF-formátumban.

Az adatbázisban (PIO) találhatunk publikációkat a Westminster és a Skót parlamentből, az Észak-Ír országgyűlésből, a Wales-i Nemzeti Gyűlésről valamint a Skót kormány és nem parlamenti anyagból.

A PIO egy nagyon széles gyűjtőkörből formáz és egyesít anyagokat, majd koherens dokumentumokat készít.

Az oldal elérése a log in to the website linken lehetséges könyvtári azonosítókkal.

Ha nem tagja a Manchester Librariesnek, de szeretné használni az adatbázist (PIO), megoldásként regisztráljon itt. Az ideiglenes UNREG azonosító 2 hónapig használható.