Álláspályázat

pályázatot hirdet
könyvraktárosi munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

• Dokumentumok kérésre való kiszolgálása, majd eredeti helyükre történő visszaosztása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása a könyvtár épületében lévő, illetve az azon kívül elhelyezkedő raktárakban.
  • Részvétel a könyvtár raktárait érintő minden tevékenységben, mint pl. állomány-ellenőrzésben, revízióban, raktárrendezésben, átcsoportosításban, raktári rend, tisztaság fenntartásában stb.

Pályázati feltételek:

• középfokú végzettség
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyben részesülnek:

• szakmai gyakorlattal rendelkezők

Pályázathoz csatolandó:

• szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • erkölcsi bizonyítvány

Foglalkoztatás jellege: 8–20 óra között 8 órás munkaidő
Közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.
Illetmény és juttatások: KJT szerint
Munkavégzés helye: ELTE Egyetemi Könyvtár, 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. Közönségszolgálati Osztály.

A pályázat elbírálásának módja: jogszabályokban és az Egyetem belső szabályzataiban meghatározott rend szerint.
A pályázatokat május 12-ig kell benyújtani az Egyetemi Könyvtár főigazgatójához. (Dr. Szögi László, ELTE Egyetemi Könyvtár. 1053 Budapest, Ferenciek tere 6. vagy elektronikus úton az hr@lib.elte.hu e-mail címre). Az állás május 15-től tölthető be