Egy szerelem története – A Fesztivál Akadémia Budapest Ensemble koncertje a Múzeumok Éjszakáján

„Egy szerelem története – Boldogság, boldogtalanság és gyógyulás” (La storia d'un amore – fortuna, sfortuna e guarigione) címmel a Fesztivál Akadémia Budapest Ensemble művészei adnak koncertet 2023. június 24-én 20.30 órától az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban.

A Fesztivál Akadémia Budapest művészeti vezetői Kokas Katalin és Kelemen Barnabás, a hangverseny a Múzeumok Éjszakája rendezvénysorozat keretében valósul meg.

Részeletes műsorterv:

• Barbara Strozzi: Amore dormiglione
  • Purcell: The Plaint
  • Claudio Monteverdi: Lamento d'Arianna
  • Stefano Land: T'amai gran tempo e sospirar mercede

Közreműködnek:

• Kovács Ágnes – szoprán
  • Homoky Gábor – hegedű
  • Davidovics Igor – lant
  • Rohmann Ditta – cselló

Programjainkról további részletek weboldalunkon és a Múzeumok Éjszakája hivatalos honlapján érhetők el. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

ELTE EKL