Elfogadásra került az EKSZ Minőségirányítási Kézikönyvének új verziója

Elérhető az EDIT-bena Minőségirányítási Kézikönyv új, a Minőségirányítási Bizottság tagjai által jóváhagyott, és a Könyvtári Tanács által 2017. május 5-én elfogadott verziója.

A Minőségirányítási Kézikönyv az Egyetemi Könyvtári Szolgálat és a K21 Minőségirányítási Koordinációs Bizottság minőségfejlesztési tevékenységének alapdokumentuma, mely valamennyi tagkönyvtár egységes működését, az oktatók és hallgatók elégedettségének növelését, valamint a felhasználói igények változását követő minőségi szolgáltatások nyújtásáthívatott támogatni.

A 2012-ben kiadott Kézikönyv újabb tartalmi változtatásokkal, módosított küldetésnyilatkozattal, minőségcélokkal, új könyvtári és kommunikációs stratégiával bővült. A Kézikönyv hozzájárul az EKSZ minőségirányítás mellett elkötelezett valamennyi könyvtárosának hatékony együttműködéséhez, és a 21. századi kihívásokhoz igazított értékteremtő és értékközvetítő tevékenységéhez.