Gyorsabb kiszolgálás

Olvasóink az ELTE Egyetemi Könyvtár ügyfélhívó rendszerén keresztül nagy képernyős kivetítőn a könyvek megérkezését követően azonnal értesülhetnek az átvehető raktári kérésekről. A monitor az olvasójegy vonalkódja mellett a hallgatók Neptun-kódját is kijelzi a könnyebb beazonosíthatóság kedvéért. Az új szolgáltatásnak köszönhetően látogatóink hamarabb és diszkrétebb módon tájékozódhatnak a kikért kötetek megérkezéséről. A raktárból felhozott könyvek listája egy teljes órán keresztül folyamatosan megtekinthető, a képernyő alján pedig a honlapról érkező friss hírekből lehet informálódni, melynek köszönhetően a várakozási idő is hasznosan, kellemesen és gyorsabban telik. A szolgáltatás új kényelmi funkcióval is bővült, mobiltelefonra optimalizált honlapunk segítségével az átvehető kérések listája az okostelefonokon is követhető.

A rendszer jelenleg tesztüzemmódban működik, javaslataik és véleményük alapján folyamatos fejlesztéseket tervezünk. Az új szolgáltatást 2017. február 5-éig az oldal alján található kérdőíven keresztül értékelheti.