„… ki mondhatja meg, mi volt a teremtés?” - Kiállítás az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban a Múzeumok Éjszakáján

Rédei Magda grafikus munkáiból „… ki mondhatja meg, mi volt a teremtés?”  címmel kiállítás nyílt a Múzeumok Éjszakáján könyvtárunkban. A művész sok ezer évvel ezelőtti kultúrák emlékeit kutatva alkotásain keresztül a kozmosz és az emberiség eredetére keres választ. Képekké formált történetei a mellékelt írásokkal igazi intermediális, összművészeti élményt ígérnek. A kiállítást 2017. június 24-én 19.00 órakor Cséka György esztéta nyitotta meg.

A grafikusművész kiállítása 2017. július 21-éig tekinthető meg 9.00 és 16.00 óra között az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) Tanácstermében. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!