Könyvcsere program indul a Könyvtár Klubban

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár támogatásával a Kipcor Kft. Könyvcsere programot indított a Könyvtár Klubban.

A Könyvtár Klub vendégei 2024. február 19-étől ingyenesen elvihető könyvekből válogathatnak kedvükre a bejárattal szembeni új könyvespolcról, ahová bárki szabadon behozhatja feleslegessé vált könyveit is. A helyben olvasás kényelméről pedig külön olvasósarok gondoskodik. Könyvtárunk húsz, gondosan válogatott szép- és szakirodalmi mű, illetve gazdaságtudományi könyv ünnepélyes kihelyezésével járult hozzá a könyvcsere program sikeréhez, üdvözölve a kezdeményezést. Az esemény az ELTE BTK és GTK HÖK képviselői, valamint több hallgató részvételével valósult meg. Minden kedves érdeklődőnek tartalmas időtöltést és kellemes olvasmányélményeket kívánunk!

ELTE EKL