MeRSZ-könyvmakettek

Egyedi könyvmakettekkel gazdagodott az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár az Akadémiai Kiadó Zrt. jóvoltából. A makettek a tíz legkeresettebb mű esetében a könyvtári polcokon jelzik, hogy a könyv online is elérhető a MeRSZ-en.

A MeRSZ (Magyar Elektronikus Referenciamű Szolgáltatás) az Akadémiai Kiadó online könyvtára, mely több száz magyar nyelvű kézikönyvet, szakkönyvet, felsőoktatási tankönyvet, jegyzetet tartalmaz teljes szöveggel, kereshető, jegyzetelhető, hivatkozható formában. A MeRSZ minden eszközön és környezetben reszponzív, egységes megjelenést nyújt külön applikáció letöltése nélkül. 2021 elején több mint 700 mű érhető el a felületen a legkülönbözőbb tudományterületekről, a biológiától a zenetudományig. További információ a MeRSZ honalpján érhető el.

ELTE EKL