Országos Könyvtári Napok - Örökség és emlékezet

Várjuk a család apraját-nagyját az Országos Könyvtári Napok keretében az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárba! A programsorozat keretében látogatóink könyvtártörténeti vezetésen és a restaurátor-műhely bemutatásán vehetnek részt, valamint érdekes tárlatvezetést halhatnak egyetemünk tudós alakjainak gazdag hagyatékáról. Gyermekeket és felnőtteket egyaránt megszólító zenei kalandozásainkon korhű hangszerek és öltözet mellett a régmúlt hangulatába invitáljuk, könyvkötő műhelyünkben pedig minden érdeklődő maradandó alkotással térhet haza.

Részletes programunkat itt találja, illetve az Országos Könyvtári Napok honlapján. A Könyvtár által szervezett programokra az oldal alján regisztrálhat, az október 4-i, Alumni Központ által szervezett vezetésre pedig ezen a linken

A programokról fényképek készülnek, melyeket honlapunkon és közösségi oldalainkon is közzéteszünk.

A regisztrációt lezártuk, amennyiben várólistára szeretne jelentkezni, írjon e-mailt a titkarsag@lib.elte.hu e-mail címre.