Új szolgáltatás olvasóink számára

Az Egyetemi Könyvtár a MATARKA-val (Magyar Folyóiratok Tartalomjegyzékeinek Kereshető Adatbázisa) történő együttműködésének köszönhetően új szolgáltatást nyújt olvasói számára. Ez azt jelenti, hogy a könyvtár állományában megtalálható folyóiratok egy részének tartalomjegyzéke online is hozzáférhető. Ennek módja a következő: gépelje be a Katalógus rubrikába a megtekintendő folyóirat nevét, válassza ki a találati listából a keresett folyóiratot és kattintson a nevére, majd az adatlapon a www.matarka.hu linkre.
Folyamatosan dolgozunk azon, hogy a könyvtárunkban elérhető és kereshető folyóiratok listája bővüljön.