Csapatépítő íjászaton vettek részt az ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár munkatársai

Csapatépítő programként közös íjászaton vettek részt az ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár munkatársai a „Mozdulj, ELTE! – Dolgozói Sporthét 2023” program keretében.

Az ELTE SEK Testnevelési és Sportközpontban egy rövid bemutató után mindenki megtapasztalhatta, hogy nem is olyan könnyű egy íjat megfeszíteni, pontosan célozva nyílvesszőt eljuttatni a célkeresztbe.

Kívés István, a Sportközpont vezetője szakszerű instruktorként, professzionális felszereléssel készült az íjászat mint sportág bemutatására. A könyvtáros csapat új kihívásként tanulta meg az alapvető íjásztechnikákat. Az instruktor türelmesen segített a megfelelő tartás, célzás és kilövés technikáinak elsajátításában.

A csapatépítő program a szervezet és a társadalmi kapcsolatok fejlesztése mellett a csapaton belüli szerepek és az együttműködés megerősítését, valamint a teljesítmény javítását tűzte ki célul.

ELTE EKL Savaria Könyvtár és Levéltár