Fodor András Hálózati életműkiadásának bemutatója az Egyetemi Könyvtárban

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Könyvtár- és Információtudományi Intézet Információtudományi Tanszéke tisztelettel várja az érdeklődőket Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, műfordító, esszéista, az Országos Széchényi Könyvtár tudományos főmunkatársa Hálózati életműkiadásának bemutatójára.

Köszöntőt és bevezetőt mond dr. habil. Kiszl Péter intézetigazgató és tanszékvezető egyetemi docens. A Hálózati életműkiadást bemutatja dr. Fodor János egyetemi adjunktus. Fodor Andrásra emlékezik Vajda Kornél nyugalmazott szerkesztő - Könyv, Könyvtár, Könyvtáros és dr. habil. Cs. Varga István irodalomtörténész (ELTE BTK).

Időpont és helyszín:
2013. május 22. (szerda) 15:00-től 17:00 óráig
ELTE Egyetemi Könyvtár Nagyolvasója (1052 Budapest, Ferenciek tere 6.)

A rendezvény nyilvános, de - 2013. május 21-én 16:00 óráig történő - előzetes regisztrációhoz kötött.

Az esemény meghívójának letöltése

Az esemény Facebook-oldala

Minden kedves érdeklődőt tisztelettel várunk!