Könyvtári nap az ELTE BTK-n

Az ELTE BTK Hallgatói Önkormányzata a Magyar Információtudományi Alapítvánnyal közösen idén szeptember 9-én immár a 6. alkalommal szervezik meg a Könyvtári Napot.

A rendezvény célja, hogy az elsőéves hallgatók számára egy időpontban biztosítani a több könyvtárba való beiratkozás lehetőségét. A kitelepülő könyvtárak internet elérhetőséggel ellátott standot kapnak, ahol bemutathatják szolgáltatásaikat, árulhatják fölös-példányaikat, illetve beiratkozásra vagy előzetes beiratkozásra lehetőséget tudnak biztosítani (ez könyvtáranként változó).

Az idei évben eddig az alábbi könyvtárak jelezték megjelenésüket a Trefort-kertben: (a lista folyamatosan frissül)

• KSH Könyvtár
  • Országos Idegennyelvű Könyvtár
  • ELTE Egyetemi Könyvtár