Pollmann Ferenc könyvének bemutatója a Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtárban

Az ELTE BTK Új- és Jelenkori Magyar Történeti Tanszék, a Tanszék Posztdoktori Műhelye és a Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány szervezésében 2014. június 2-án, hétfőn 16 órai kezdettel Pollmann Ferenc Oroszlán, karddal és lúdtollal: Doberdói Bánlaky József élete és munkássága címmel megjelent kötetéről a szerzővel beszélget Pintér Tamás, a Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány Kuratóriumának elnöke, a Nagy Háború Blog szerkesztője és Szőts Zoltán Oszkár, az ELTE BTK Doktorandusz Önkormányzat elnöke, az Országos Széchényi Könyvtár munkatársa.

Időpont: 2014. június 2., 16 óra

Helyszín: ELTE BTK Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtár (1088 Budapest, Múzeum krt. 6-8., I. em. 115.)