Programajánló - BÖLCSÉSZ NAPOK A TREFORT KERTBEN

A Bölcsész Napok az ELTE BTK tudományos-kulturális rendezvénysorozata. 2012-ben május 7–11. között várják változatos programok a résztvevőket a Trefort-kertben. A mottó: „Egy hét, amikor még jobb ELTE-s bölcsésznek lenni!”

Idén negyedik alkalommal kerül megrendezésre a Bölcsész Napok a Trefort-kertben, az ELTE Bölcsészettudományi Kara és az ELTE BTK Hallgatói Önkormányzat szervezésében.

Tudományos, irodalmi, filmes, zene, sport- és gasztronómiai programok várják az érdeklődőket. A Bölcsész Napok keretében ismét lesz Ruszisztikai Napok, és egész napos programmal búcsúzik az ELTE fenntarthatósági szemléletformáló kampánya, az Ökoszeminárium.

Részletes program a Bölcsész Napok honlapján

Időpont: 2012. május 7–11.
Helyszín: ELTE BTK, Trefort-kert (1088 Budapest, Múzeum krt. 4., 6–8.)