A Tanulmányi Osztály tájékoztatója záróvizsgázó TTK-s hallgatóknak

Kérem, ellenőrizze, hogy nincs-e elmaradt befizetése. Tartozással nem kezdheti meg záróvizsgáját, azaz nem is védhet. Amennyiben van még kiegyenlítetlen tartozása, a qter.elte.hu honlapon leírtaknak megfelelően a pénzt utalja át gyűjtőszámlájára, majd onnan teljesítse a kiírást.

Könyvtári tartozással (akár könyv, akár késedelmi díj) sem kezdheti meg a záróvizsgáját.

A Tanulmányi Hivatal 2016.12.15-én küldi meg a könyvtárnak a záróvizsgára jelentkezett hallgatók névsorát. Amennyiben Önnek nincs könyvtári tartozása, vagy addigra rendezi azt, akkor nincs teendője, azaz nem kell igazolást hoznia a könyvtárból.

Amennyiben azt a visszajelzést kapjuk, hogy Önnek tartozása van, akkor még a védés megkezdése előtt hoznia kell a Tanulmányi Hivatalba a könyvtárból igazolást, hogy nincs könyvtári tartozása. A kikölcsönzött könyveit és tartozásait ellenőrizheti az http://aleph.elte.hu weboldalon bejelentkezve, valamint a TTK Kari Könyvtár is értesíteni fogja Önöket e-mailben. Amennyiben további kérdése van, kérjük forduljon a könyvtárosokhoz.