ÚJ HELYRE KÖLTÖZÖTT AZ ANTIK FILOZÓFIAI GYŰJTEMÉNY

Tájékoztatjuk Olvasóinkat, hogy az Antik Filozófia Gyűjtemény a nyári szünetben új helyre, az F épület alagsorába költözött.

A gyűjtemény használata az alábbi szabályok szerint lehetséges:

Az Antik Filozófia Gyűjtemény kulcsát a Harmatta János Könyvtár könyvtárosától vehetik fel az olvasók nyitva tartási időben (H-Cs 9-13 és 13.30-17, P 9-15) aláírás ellenében.
A könyvtáros távollétében vagy zárás után a könyvtár kulcsát külön engedéllyel a portáról lehet elkérni.

Kölcsönözni a gyűjtemény vezetőjének engedélyével lehet 1 hónapra (illetve speciális esetben egy szemeszterre), mely kétszer hosszabbítható (utána a könyvet vissza kell hozni, és szükség esetén újra kikölcsönözni). Kölcsönzéskor a gyűjteményben őrjegyet kell hagyni a könyv helyén (formanyomtatvány a könyvtárban található), melyen a könyv szerzőjét, címét, leltári számát, a kölcsönzés dátumát és a kölcsönző nevét olvashatóan fel kell tüntetni. A könyvek kölcsönzése és visszavétele minden esetben a Harmatta János Könyvtár könyvtárosánál történik.

Kérjük a megváltozott szabályok betartását.