Múzeumok éjszakája 2022: akár a Fővárosi Törvényszéket is megnézheted most belülről

Megjelenés ideje
Megjelenés helye
5.kerulet.ittlakunk.hu

Megjelenés formátuma

Megjelenés fajtája

Intézmény

Terjedelem

Nyelv

Hatókör

Forrás helye
Szövegrész

"Újragombolt hagyományok - ez az idei Múzeumok Éjszakája témája.

Vajon hogyan, milyen eszközökkel, milyen élményalapú megoldásokkal tudják átörökíteni a múltat a jövőbe? Ezt is megtudhatod a június huszonötödikei  éjszakán, de egy karszalaggal bebarangolhatod a város majdnem összes múzeumát.

A tartalom a hirdetés után folytatódik

Ide kattintva kérhetsz ajánlatot saját cégednek!

Az idén már huszadik alkalommal megrendezett programra már most megveheted a karszalagodat - akár a kedvenc múzeumodban, akár online.

Budapesten a felnőtt karszalag 2200 Ft-ba, a gyermek (érvényessége 6-18 éves kor között) karszalag 1000 Ft-ba kerül. 6 éves kor alatt a belépés ingyenes.

Lesz végre idén megint múzeumbusz-különjárat is, ezekre a karszalggal egyéb jegy és bérlet nékül fel tudsz majd szállni.

Böngészd most végig a programokat, tervezgess, érdemes, mert a legizgisebb előadásokra, foglalkozásokra regisztrálni kell, hogy jusson hely.

Ha csak itt a kerületben múzeumoznál, őket ajánljuk: