Kalligráfia workshop az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

A Kulturális Örökség Napjai 2020 programsorozata keretében 2020. szeptember 19-én 11.00 és 17.00 óra között az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár aulájában (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) Buzogány Dezső kalligráfus tart foglalkozást. Az érdeklődők a szépírás művészetébe nyerhetnek betekintést. A különleges és látványos írásmódot vendégeink is kipróbálhatják a workshop alkalmával. A program izgalmas kihívást jelent mindazok számára, akik csak most kezdenek folyóírással foglalkozni, és sok érdekességet rejt azoknak is, akik technikai tárházukat kívánják kiegészíteni. Az idei különleges foglalkozás a francia nagykövet látogatása alkalmából tematikusan a francia kötődésű muzeális állományunk kiállításához csatlakozik. A kalligráfia workshopra minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk! Programjainkról további részletek itt érhetők el.

Kalligráfiai workshop helyszíne:

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár, Aula

1053 Budapest, Ferenciek tere 6.

Kalligráfiai workshop időpontja:

2020.09.19., szombat 11:00 - 17:00