KEOP Krónikák, 13-16. hét

Szeptember 9-én megérkezetek az új kazánok az Egyetemi Könyvtárba. Folytatódott a fűtéscsövek beszerelése, és az ablakok felújítása.

Szeptember végén felállványozták az udvart, hogy a raktárak ablakaihoz jobban hozzáférjenek a munkások, valamint a Reáltanoda utcai frontra is felépítették az állványzatot. Az Olvasótermek után megkezdték a Díszterem (Nagyolvasó) radiátorainak cseréjét is.

Október első hetére végeztek a radiátorok és fűtéscsövek cseréjével a tetőtérben, ahol a könyvtárosok munkaszobái vannak. Elkészült a kazánház szerelése is, így a kivitelező el tudta végezni a fűtésrendszer első nyomáspróbáját.

A munkálatokról folyamatosan teszünk közzé képeket és videókat a Facebook oldalunkon és a Twitteren (@ELTEEK).