Sikert arattak a Fesztivál Akadémia Budapest koncertjei az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Nagyolvasója megtelt a Fesztivál Akadémia Budapest 2020. augusztus 27-ei nyilvános főpróbáján és a 18.00 órai koncert keretében is. A közönség a koncerten meglepetésdarabokkal is találkozhatott, többek között a Fesztivál Akadémia Budapest művészeti vezetői, Kokas Katalin és Kelemen Barnabás is felléptek a könyvtári hangverseny nyitóműsoraként. Maxim Rysanov Tabakova pedig Pirin című darabját adta elő. A közönség John Dowland, Schubert, De Falla, Liszt Ferenc és Pilinszky János műveit hallgathatta meg az impozáns olvasóteremben. A program a Fellélegzés című rendezvénysorozat keretében valósult meg.

A zenei élményre vágyókat örömmel várjuk a Kulturális Örökség Napjai keretében megrendezésre kerülő koncerteken is, melyeken a Fesztivál Akadémia Budapest növendékeiből álló kvartett, és a Duo-Perpetual lépnek fel. További programjainkról részletes információk itt érhetők el.