A könyvtár ügyeleti nyitva tartása 2020. szeptember 21-től

Az ELTE TTK Kari Könyvtár 2020. szeptember 21-től várja olvasóit, addig a könyvtár leltár miatt zárva tart.
A 2020. január 1. után kölcsönzött könyveket automatikusan meghosszabbítottuk 2020 szeptember 21-ig. A késedelmi díjak számlálása 2020. március 12. és 2020. szeptember 21. között szünetel!

A könyvtár ügyeleti nyitva tartása 2020. szeptember 21-től:

• Biológia, Földrajzi, Földtudományi és Matematikai szakgyűjtemény (déli épület 1.809): Hétfő, kedd, szerda, csütörtök  9-13 óra között
  • Fizika, Kémia szakgyűjtemény (északi épület 1.116): Kedd, csütörtök 9-13 óra

Az ELTE TTK oktatóinak, kutatóinak a fenti időponon túlmenően is - időpontegyeztetést követően - lehetősége van igénybe venni a személyes jelenléttel járó könyvtári szolgáltatásokat. Időpontegyeztetés: szabo.noemi@ttk.elte.hu

A kölcsönzés menete:

A hallgatók a kikölcsönözni kívánt dokumentumok listáját e-mailben küldhetik el a konyvtar@ttk.elte.hu címre. A kérés feldolgozása után (maximum 1-2 munkanap) a könyvtáros jelezni fog, hogy melyik napon lehet átvenni az előre elkészített, névre szóló könyvcsomagot a könyvtárban. Ezzel elkerülhető a sorban állás és rövidül az ügyintézési idő!

A könyvtár katalógusa

A személyes jelenléttel járó könyvtárhasználat csak az ELTE JOKT járványügyi előírásainak szigorú betartásával lehetséges!

Online szolgáltatások 0-24 órában:

Írjon nekünk, ha kérdése van: a konyvtar@ttk.elte.hu címre.