Roundtable of David Lowenthal's work

Tisztelettel meghívunk minden érdeklődőt a David Lowenthal munkásságának emléket állító angol nyelvű kerekasztal-beszélgetésre, melynek résztvevői Fejérdy Tamás (építész, műemlékvédelmi szakember, az ICOMOS Magyar Nemzeti Bizottság tiszteletbeli elnöke), Laszlovszky József (régész, történész, a CEU Cultural Heritage Studies programjának vezetője), Wessely Anna (szociológus, művészettörténész, az ELTE TáTK Szociológia Tanszékének egyetemi docense). Az eseményt Sonkoly Gábor, az ELTE BTK dékánja és a TEMA+ European Territories: Heritage and Development Erasmus Mundus Joint Master Degree program tudományos koordinátora moderálja. A kerekasztal egyben a TEMA+ Intenzív Hét hivatalos megnyitó eseménye is.

Időpont: 2018. október 24. szerda, 10:00-11:00

Helyszín: ELTE BTK Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtára (1088 Budapest, Múzeum körút 6–8. 1. emelet 115)

Az esemény Facebook-oldala