Tájékoztató a 2017/2018-as tanév tavaszi szemeszterére vonatkozóan

Kedves Olvasónk!

Tájékoztatjuk, hogy a Germanisztikai Intézet Könyvtára a tavaszi szemeszterben (a regisztrációs héten is) a megszokott nyitva tartással várja olvasóit:

Hétfő, Kedd, Csütörtök:      9:00-16:00

Szerda:                      12:00-18:00

Péntek:                       9:00-14:00

Felhívjuk figyelmét, hogy a könyvtári tagságot az új félévben az adatok egyeztetésével (szig. szám, lakcím, email, telefonszám) és a jogosultság igazolásával (NEPTUN-ban felvett szakos tanegység) meg kell újítani!

A kölcsönzésben lévő dokumentumok lejárati határidejét a tagság hosszabbítása nélkül nem áll módunkban meghosszabbítani. /Megértésüket köszönjük.

Amennyiben már nincs felvett szakos tanegysége a félévben, de a szakdolgozat elkészítéséhez és az államvizsgához szüksége van a könyvtárra, kérjük, szakdolgozati címbejelentőjének másolatát adja le a könyvtári olvasószolgálatnál. A leadott szakdolgozati címbejelentő egészen az államvizsgához szükséges könyvtári igazolás kiadásáig biztosítja a könyvtárhasználatot.

Sikeres félévet kívánunk! Várjuk szeretettel!

Üdvözlettel,
a könyvtár munkatársai