Újra nyitva az Egyetemi Könyvtár!

Több mint fél év zárva tartás után, az épület infrastruktúrája felújításának befejeztével újra nyitja kapuit a könyvtár!

Megújult szolgáltatásokkal várjuk régi és új olvasóinkat!

Extra akcióink:

• a nyitva tartás első hetében minden munkanapon, így szombaton is 9.00-20.00 óráig tartunk nyitva,

• az első héten új beiratkozóink ingyenes, fél éves kölcsönzőjegyet kapnak,

• azon nem ELTE-hallgatók olvasójegyeinek érvényessége, amely lejárt a zárva tartás ideje alatt, ingyenesen meghosszabbításra kerül 2015. július 31-ig.

Új szolgáltatásaink:

• az első emeleten, a korábbi olvasótermi terekben, először a könyvtár történetében szabadpolcos kölcsönözhető állomány lett elhelyezve, lehet böngészni, olvasgatni, válogatni a legfrissebb és legnépszerűbb könyvek közül,

• kutatóink számára új kutatótermet alakítottunk ki,

• a földszinten két új olvasóterem vehető igénybe,

• bevezetjük az elektronikus kérőlapot, amely lehetővé teszi az otthonról történő előzetes könyvkikérést.

A Nagy Olvasóterem a művészettörténeti értékű freskók restaurálása miatt ideiglenesen zárva tart. A XVIII. századi könyvek és a folyóirat állomány egy ideig korlátozottan használható.

Látogasson el Facebook oldalunkra, ahol a felújításról bővebb információ található és követhető a képes beszámolónk!